Slider

Angličtina na výbornou

Krátce | Únor 2024

Záběr z předávání certifikátů. Foto: ZŠ Školní

Sedmým rokem mají žáci naší školy možnost připravovat se v průběhu školního roku k mezinárodním jazykovým zkouškám Cambridge English.

V součinnosti s jazykovou školou Akcent International House Prague mohli žáci opět skládat zkoušky přímo na naší škole, a to 15. října 2023. Všech 42 žáků, jež se ke zkouškám přihlásilo, absolvovalo zkoušky úrovně Starters, Movers, A2 Key a B1 Preliminary na výbornou a patří jim velká pochvala. Cesta, kterou žáci ušli, byla ovlivněna jejich aktivním přístupem, pílí, chutí na sobě pracovat a vzdělávat se i ve volném čase.

Neméně důležitý byl jejich pozitivní přístup a bezprostřední komunikace a podpora ze strany vyučujících anglického jazyka. Velká gratulace zazněla z úst vyučujících, jež žáky ke zkouškám připravovaly, a také od ředitelky Kláry Karlíkové, která dětem certifikáty před Vánoci předávala a vyzdvihla jejich výborné výkony. 

Jana Žáková, Nikol Eliášová
ZŠ Školní

Líbil se vám tento článek?

ANO Ne